Przepisy dla odchudzających się

Tygodniowy jadłospis dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub mają tendencję do tycia i chcą ją utrzymać

Ilość osób z alergiami niestety stale rośnie. Dlatego przedstawiamy tygodniowe menu na potrawy bez najpopularniej-szych alergenów: mleka, pszenicy, glutenu, soi, jaj, ryb.

Przepisy dla przyszłych rodziców

Przepisy na dania ze składnikami dla wzmocnienia płodności.

Tygodniowy jadłospis dla osób, które chcą zadbać o swoje jelita.

Meny na cały tydzień z przepisami na dania zawierające składni-ki ważne dla utrzymania dobrej odporności.

Przepisy specjalne

 

W tym dziale podajemy przepisy na dania szczególnie bogate w aktywne składniki korzystne dla zdrowia.

Flavochino

 

Flavochino to napój kakaowy bogaty w bioaktywne flawonole, magnez i potas. Nie zawiera glutenu, laktozy ani roślin modyfikowanych genetycznie.

AminoBase to pełnowartościowy zamiennik posiłku. Danie z AminoBase może zawierać nawet tylko 211 kcal!Z AminoBase możesz przyrządzić zupę, koktajl, budyń, itp.Oto przepisy dla zdrowego odchudzania i poszczenia.

Różne Chi-Cafe mogą służyć nie tylko do przyrządzania kawy na wiele smakowitych sposobów.Chi-Cafe mogą być zastosowane także do pysznych napojów,deserów, lodów, ciasteczek...Kawy Chi-Cafe są nie tyko smaczne ale i zdrowe. Mają wiele wartościowych składników.

Koktajle to świetny sposób na umilenie sobie zarówno ważnych okoliczności jak i dnia codziennego. Oto kilka ciekawych pomysłów.

Pokarmy mają nie tylko właściwości odżywcze. Mogą także rozgrzewać lub wychładzać organizm. Tutaj jest trochę przepisów na dania nadające się na chłodniejsze dni.

Please reload