top of page

Firma Dr. Jacob's

 

Firma Dr. Jacob‘s została założona w 1997r. przez doktorów medycyny  Ludwiga  M.  Jacoba 

oraz  Karla  O.  Jacoba  jako firma  rodzinna.

 

W Polsce z powodzeniem działamy od 2009 roku. Produkty Dr. Jacob's zostały w naszym kraju bardzo dobrze przyjęte, gdyż coraz więcej osób, zawiedziona tańszymi produktami "masowymi", poszukuje wysokiej jakości i skuteczności za rozsądną cenę. Dr. Jacob's Poland jest bezpośrednim przedstawicielem Dr. Jacob's Medical GmbH, NIemcy.​

27 LAT zakładka.jpg
logo WIEDZA.jpg

Wiedza

"Wiedza w służbie zdrowiu" to nasze motto, które pomaga nam tworzyć zdrowszą przyszłość!

 

Firma Dr. Jacob's od początku kładła nacisk na utrzymanie najwyższej jakości produktów i na innowacyjność. Dzięki temu na przestrzeni lat rozwinęła się tworząc naturalne produkty oparte na starych mądrościach i najnowszych zdobyczach wiedzy medycznej, które znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów.

 

Nazwa firmy nie jest chwytem marketingowym - doktorzy medycyny Ludwig Manfred Jacob i Karl Otto Jacob są faktycznymi twórcami firmy i produktów. Staramy się także dzielić naszą wiedzą o zdrowiu poprzez publikacje (patrz dział Publikacje) oraz inne materiały (zajrzyj też do działu Czytelnia).

Przy tworzeniu naszych produktów nie kierujemy się trendami lub marketingiem. Powstają one w oparciu o naszą wiedzę naukową, najnowsze wyniki badań, bogate doświadczenie i wiedzę specjalistyczną założycieli firmy oraz zespołu dietetyków. Sukces innowacyjnych receptur Dr. Jacob‘s polega przede wszystkim na wykorzystywaniu wzajemnego uzupełniania się działania biologicznego poszczególnych składników. Fachowość, kompetencja, rygorystyczne normy oraz najwyższej jakości składniki naturalne składają się na wyjątkowy charakter produktów Dr. Jacob’s.

 

To dzięki temu wyznaczamy trendy. Dr. Jacob’s, jako pierwsza firma w Niemczech, wprowadziła linię produktów odkwaszających opartych na cytrynianach, ze śladową ilością sodu a bogatych w potas. Od kilkunastu lat, jako jeden z pierwszych instytutów w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii, badamy właściwości zdrowotne owocu granatu. Dr. Jacob’s jest w pierwszej trójce producentów najlepszych produktów z granatu. Jako pierwsi wprowadziliśmy także linię korzystnie działających na zdrowie kaw Chi-Cafe.

Tradycyjna wiedza medyczna jest dla nas bardzo ważna i potrafimy ją łączyć z najnowszymi wynikami badań. Dzięki temu możemy tworzyć innowacyjne produkty, które są bliskie naturze i świetnie działają. Wiedza nie jest dla nas teorią, ale dwiema dekadami badań oraz obserwacji. Połączenie jej z sumiennym wyborem dostawców i surowcami najwyższej jakości daje świetne efekty. Wielokrotnie udoskonalamy nasze produkty i odpoczywamy dopiero gdy jesteśmy zadowoleni z rezultatu. To stanowi podstawę świetnej jakości naszych produktów!

Natura

 

W naszych produktach używamy maksymalną ilość naturalnych składników. Aby zapewnić najwyższą jakość, produkty nie tylko podlegają kontroli wewnętrznej, ale są również regularnie kontrolowane przez niezależne laboratoria.


Nie używamy żadnych składników odzwierzęcych. Wyjątkiem jest tylko witamina D3, która pochodzi z tłuszczu z wełny owiec. Żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach.

Ważna jest da nas także ochrona środowiska. Wszystkie opakowania naszych produktów podlegają recyklingowi.


Włókno akacjowe stosowane w naszych produktach (głównie w kawach Chi-Cafe) pozyskujemy w Afryce subsaharyjskiej. Zarówno uprawa jak i zbiory są zrównoważone i mają nie tylko ogromne znaczenie gospodarcze, społeczne i środowiskowe dla lokalnej ludności, ale także pomagają zapobiegać pustynnieniu i promować rozwój w regionie.

 

logo NTURA.jpg
logo_WSPÓLNOTA.jpg

Wspólnota

​Staramy się także tworzyć dobre środowisko w naszej pracy oraz stosować wysokie standardy etyczne w obsłudze naszych klientów oraz we współpracy z kontrahentami.

 

Regularnie wspomagamy różne projekty pomocowe i humanitarne w Polsce oraz za granicą. Łożymy także na edukację dzieci z krajów rozwijających się.

W 2022 roku powołana do życia została Fundacja Dr. Jacob's. Na stronie fundacji znajdziesz informacje gdzie i jak pomagamy i w jaki sposób pomagasz nam pomagać.

Logo Fundacja Dr Jacob's Niebieskie.png
bottom of page