Dla mam

 

Witamy wszystkie mamy - te przyszłe, i te obecne.

 

Firma Dr. Jacob‘s zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości suplementów diety, które świetnie sprawdzają się dla obojga rodziców podczas przygotowania do ciąży, dla przyszłej mamy w ciąży, a także już później - w czasie karmienia. W naszej ofercie znajdziesz także produkty dla swoich dzieci, niezależnie od ich wieku.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny Poradnik dobrej suplementacji. Mamy nadzieję, że znajdziesz w nim nieco ciekawych informacji i porad. Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyc poradnik w formie pdf.

Wiele innych ciekawych broszur znajdziesz zawsze w dziale Czytelnia / Broszury.

25-LAT-zakładka.png
Broszura Poradnik dobrej suplementacji w

Przepisy dla rodziców

Zajrzyj także do działu Czytelnia / Nasze Przepisy, gdzie znajdziesz wiele pomysłów na pyszne i zdrowie dania, a także tygodniowy Jadłospis dla Przyszłych Rodziców.

Banner Przepisy Dr Jacobs.jpg

Test Zdrowia Dr. Jacob's

Może zaciekawi Cię także nasz Test Zdrowia. Możesz w nim sprawdzić, jak Twój styl życia i odżywiania wpływa na zdrowie. Zajmie on kilka minut, ale może dostarczyć wiele cennych informacji. Kliknij na zdjęcie, aby przejść do Testu.

Test zdrowia Dr Jacobs.jpg

Kod rabatowy

Jeżeli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie internetowym, mamy dla Ciebie specjalny kod rabatowy, który obniża ceny produktów o 15%*.

Kod: MAMA922 należy wpisać w odpowiednie okno w koszyku podczas finalizacji zamówienia w sklepie interentowym Dr. Jacob's: www.Sklep.DrJacobs.pl.

 

* kod nie obniża cen produktów już będących w promocji.

Banner Sklept Dr Jacobs.jpg