W Chinach Chi (czyt. „czi”) oznacza energię życia. Kawy Chi-Cafe, poza łagodnym ale długotrwałym pobudzeniem, sprzyjają witalności, służą koncentracji, korzystnie wpływają na serce, układ nerwowy i kostny. Zwykła kawa zakwasza i prowadzi do utraty wapnia i magnezu. Chi-Cafe jest źródłem wapnia i magnezu!

 

Tylko jedna filiżanka Chi-Cafe ma tyle minerałów zasadowych co 100 g warzyw (wg wartości PRAL). Dlatego kawy Chi-Cafe pomagają utrzymać naturalny balans.

 

Naturalny błonnik z włókna akacji

 

Kawy Chi-Cafe są bogate w błonnik z włókna akacji. Jest on ważny dla zdrowia jelit, dobrego trawienia oraz regularnego wypróżniania. Filiżanka Chi-Cafe zawiera 10% zalecanej dziennej dawki błonnika, który wspomaga rozmnażanie probiotycznych bakterii jelitowych i tworzy w żołądku i jelitach cienką powłokę ochronną.

 

Guarana, żeń-szeń, grzybek reishi i polifenole z granatu

 

Dodatek wyciągów z grzybka reishi, żeńszenia i guarany nadają Chi-Cafe szczególny aromat oraz sprzyjają witalności. Kofeina z guarany wydziela się wolno i działa długofalowo. Polifenole z granatu korzystnie wpływają na serce i układ krążenia oraz hamują procesy starzenia.


Chi-Cafe nie zakwasza!


Jeżeli chcesz sprawdzić korzystny wpływ Chi-Cafe na gospodarkę mineralną organizmu, wypróbuj papierki lakmusowe. Zbadaj pH moczu po zwykłej kawie i po Chi-Cafe. Zobacz i poczuj różnicę.

 

Chi-Cafe balans - doskonały balans smaku i zdrowia

Chi-Cafe bio - smakowita kawa z certyfikatem ekologicznym

Chi-Cafe classic - klasyczny smak kawy bez jej niepożądanych efektów

Chi-Cafe proactive - najsilniejsza, o lekko korzennym smaku

Chi-Cafe free - kawa bezkofeionowa

ReiChi Cafe - kawa, grzybek reishi, żeń-szeń i aksamitny kokos

 

 

Czy wiesz, że kupując kawę Chi-Cafe balans fundujesz pełnowartościowy posiłek roślinny dla osoby dotkniętej głodem lub też sadzisz drzewo?

Dowiedz się więcej

OMG logo PL posiłek small.jpg

Flavochino to napój kakaowy bogaty w bioaktywne flawonole, magnez i potas. Jest słodzony ksylitolem – naturalny słodzik z brzozy. Nie zawiera glutenu, laktozy ani roślin modyfikowanych genetycznie. Produkt wegański.

 

Kakao użyte we Flavochino zostało przygotowane tak, aby zachowało cenne flawonole. Są to silne antyoksydanty ważne m.in. dla wspierania zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Jedna porcja Flavochino dostarcza około 200 mg flawonoli, które pomagają utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowy przepływ krwi. Flavochino zawiera także potas i magnez ważne dla zdrowia, w szczególności krążenia i pracy układu nerwowego.

 

Flavochino - flavonole dla dorosłych i dzieci

SteviaBase to naturalny słodzik zawierający ekstrakt z liści stewii oraz ksylitol oraz erytrytol (wyeliminowany został charakterystyczny posmak stewii). Smakuje jak zwykły cukier, lecz ma znacznie mniejszy indeks glikemiczny (ok. 8), więc jest bezpieczny dla diabetyków. Spożywanie SteviaBase zamiast cukru przyczynia się do utrzymania mineralizacji zębów i powoduje mniejszy wzrost poziomu cukru we krwi.

 

Ponadto SteviaBase dostarcza ważny dla zdrowego funkcjonowania magnez i wapń.

 

SteviaBase - zdrowy, naturalny słodzik