top of page
ReiChi Zen Dr Jacobs 1.jpg

ReiChi Zen

Adaptogeny Grzybowe

suplement diety

Adaptogeny grzybowe:

Reishi + Soplówka jeżowata + Kordyceps + Chaga

Zawartość netto: 150g

Proszek, 30 porcji

Produkt wegański.

Adaptogeny i magnez dla spokoju i energii*

Grzyby bogate w adaptogeny: reishi, soplówka jeżowata, kordyceps i chaga (czyt. czaga), stanową aż 72% składu produktu. W jednej porcji jest ich 3 525 mg.

Z przyczyn prawnych nie możemy opisać właściwości tych składników, ale polecamy fachowe artykuły w internecie i literaturze.

Nazwa ReiChi Zen pochodzi od głównego składnika produktu – grzyba reishi, który jest ceniony w Azji od tysięcy lat oraz od słowa "Chi", które oznacza energię życia. Zen to praktyka, która uspokaja umysł i ciało.
 

Produkt przyrządza się jak kawę zbożową. Goryczka grzybów balansowana jest przez dodatek kakao i cynamonu.

 

Składniki te nadają ReiChi Zen wyjątkowy, harmonijny i kojący aromat i smak.

Dodatek naturalnej guarany, która zawiera wolno uwalniającą się kofeinę, przyjemnie pobudza i sprzyja koncentracji.

 

* Magnez zawarty w ReiChi Zen wspomaga redukcję zmęczenia, prawidłowy metabolizm energetyczny oraz prawidłowe funkcjonowanie nerwów i psychiki.

Grzyb reishi (Ganoderma lucidum)

Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus)

ReiChi Reishi Zen Dr Jacobs.jpg

Chaga (Inonotus obliquus)

Kordyceps (Cordyceps sinensis)

Owoce guarany są źródłem wolno uwalniającej się kofeiny.

 

Chi” oznacza energię życiową, „Zen” oznacza wewnętrzne skupienie. Im bardziej nasze życie nabiera tempa, tym ważniejsze staje się odnalezienie sposobów na utrzymanie spokoju i zaczerpnięcie nowych sił.


Chi” oznacza także oddech. Czerp nową energię podczas osobistego rytuału Zen:

Zatrzymaj się i zacznij chwilę dla siebie.

Wdychaj głęboko uspokajający aromat ReiChi Zen

Ciesz się jej smakiem i naładuj się energią spokoju!

 

Składniki: ekstrakt z grzyba reishi (Ganoderma lucidum; owocnik) (54%), niskotłuszczowe kakao w proszku (11%), ekstrakt z guarany (7%), soplówka jeżowata – proszek (Hericium erinaceus; owocnik) (6 %), kordyceps – proszek (Cordyceps sinensis; grzybnia) (6%), chaga – proszek (Inonotus obliquus; owocnik) (6%), naturalny aromat, cytrynian magnezu, cynamon. Zawiera naturalne siarczyny.


Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia i sposób użycia: do filiżanki wsyp 5 g ReiChi Zen (2 płaskie miarki) i zalej 125 ml gorącej wody. Dosłodzić według uznania i dodaj ok. 30 ml napoju roślinnego (np. owsianego) lub mleka. Codziennie pij 1-3 filiżanek ReiChi Zen.

Porcja (5g) zawiera ok. 75 mg naturalnej kofeiny. Nie zaleca się spożywania przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł (200 mg dla kobiet w ciąży i karmiących).

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Ważna jest zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia. Wstrząsnąć przed otwarciem.

ReiChi Zen Dr Jacobs 1.jpg
bottom of page