top of page

Silne nerwy

suplement diety

 

Różeniec górski, ashwagandha, grzybek reishi

oraz witaminy B1 i B5 dla spokoju i silnych nerwów

zawartość netto: 37,5 g

100 kapsułek celulozowych – 100 porcji

Produkt wegański.


Składniki produktu Silne nerwy pomagają stworzyć

wewnętrzną równowagę, spokój i odporność psychiczną.


Silne Nerwy zawiera 3 mocne ekstrakty roślinne:

Różeniec górski (Rhodiola rosea) zbierany w górach Syberyjskich Ałtaju, który zawiera co najmniej 3% rozawiny i 1% salidrozydu (ekstrakt Rhodiolife®)

Grzyb reishi (Ganoderma lucidum), bardzo ceniony w tradycyjnej medycynie chińskiej – zawiera 30% polisacharydów i 2% triterpenów

Ashwagandha (Withania somnifera), zwana także indyjskim żeń-szeniem – zawiera co najmniej 7% aktywnych witanolidów

 

Głównym składnikiem produktu jest różeniec górski, który jest rośliną rzadką. Rośnie dziko w syberyjskich górach Ałtaju. Jest zbierany tylko co 5 lat, aby nie miało to negatywnego wpływu na środowisko. Ekstrakcja składników aktywnych odbywa się w laboratoriach europejskich.

Silne nerwy Dr Jacobs 1.jpg
Różeniec_górski_113171136__©_spline_x_-_

Jeszcze mocniejszy efekt dzięki witaminom z grupy B

Produkt Silne nerwy zawiera również witaminę B1 i B5

✓ Witamina B1 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerwów i psychiki

✓ Witamina B5 (kwas pantotenowy) wspiera prawidłową sprawność umysłową, redukcję poczucia zmęczenia i prawidłową syntezę oraz metabolizm niektórych neuroprzekaźników


Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: kapsułka rano popita niewielką ilością płynu. W razie zapotrzebowania, druga kapsułka w południe.

Składniki:
ekstrakt z różeńca górskiego Rhodiola rosea (27%), ekstrakt z reishi Ganoderma lucidum (27%), hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka roślinna), substancja wypełniająca celuloza, ekstrakt z ashwagandhy Withania somnifera (10%), kwas pantotenowy, witamina B1.

.

 

Może zawierać śladowe ilości orzechów.

UWAGA: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym i przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Ważna jest zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Silne nerwy Dr Jacobs tabela a.jpg
bottom of page