top of page

Silne nerwy

suplement diety

 

Różeniec górski, ashwagandha, grzybek reishi

oraz witaminy B1 i B5 dla spokoju i silnych nerwów

zawartość netto: 37,5 g

100 kapsułek celulozowych – 100 porcji

Produkt wegański.


Składniki produktu Silne nerwy pomagają stworzyć

wewnętrzną równowagę, spokój i odporność psychiczną.


Silne Nerwy zawiera 3 mocne ekstrakty roślinne:

Różeniec górski (Rhodiola rosea) zbierany w górach Syberyjskich Ałtaju, który zawiera co najmniej 3% rozawiny i 1% salidrozydu (ekstrakt Rhodiolife®)

Grzyb reishi (Ganoderma lucidum), bardzo ceniony w tradycyjnej medycynie chińskiej – zawiera 30% polisacharydów i 2% triterpenów

Ashwagandha (Withania somnifera), zwana także indyjskim żeń-szeniem – zawiera co najmniej 7% aktywnych witanolidów

 

Głównym składnikiem produktu jest różeniec górski, który jest rośliną rzadką. Rośnie dziko w syberyjskich górach Ałtaju. Jest zbierany tylko co 5 lat, aby nie miało to negatywnego wpływu na środowisko. Ekstrakcja składników aktywnych odbywa się w laboratoriach europejskich.

Silne nerwy Dr Jacobs 1.jpg
Różeniec_górski_113171136__©_spline_x_-_

Jeszcze mocniejszy efekt dzięki witaminom z grupy B

Produkt Silne nerwy zawiera również witaminę B1 i B5

✓ Witamina B1 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerwów i psychiki

✓ Witamina B5 (kwas pantotenowy) wspiera prawidłową sprawność umysłową, redukcję poczucia zmęczenia i prawidłową syntezę oraz metabolizm niektórych neuroprzekaźników


Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: kapsułka rano popita niewielką ilością płynu. W razie zapotrzebowania, druga kapsułka w południe.

Składniki: ekstrakt z różeńca Rhodiola rosea (27%), ekstrakt z reishi Ganoderma lucidum (27%), hydroksypropylometyloceluloza (kapsułki roślinne), celuloza, ekstrakt z ashwagandhy Withania somnifera (10%), D-pantotenian wapnia, chlorowodorek tiaminy.

 

Może zawierać śladowe ilości orzechów.

UWAGA: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym i przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Ważna jest zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Silne nerwy Dr Jacobs tabela a.jpg
A Bez-Vegan-G-L-S-C.png
Silne nerwy Dr Jacobs 1.jpg
bottom of page