top of page

Pomagamy wspólnie :-)

W Dr. Jacob's staramy się pomagać ludziom żyć zdrowo i długo, poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów prozdrowotnych. Dbamy o to, aby nasze działania niosły korzyść ludziom oraz środowisku. Jednakże, to nie wszystko - angażujemy się także społecznie poprzez wspieranie organizacji zajmujących się edukacją, zdrowiem oraz pomocą humanitarną. Od lat wspieramy Polską Akcję Humanitarną (niesie pomoc w krajach dotkniętych wojną), Fundację Nyatri (edukacja), wspomagamy sierocińce w Nepalu, fundację WWF (ochrona środowiska), UNICEF (edukacja i pomoc dzieciom), WOŚP a także angażujemy się w inne działania.

Dodatkowym wyzwaniem i motywacją do zwiększenia zakresu naszych działań stała się pandemia koronawirusa, która pozbawiła pracy miliony ludzi na świecie. To bardzo powiększyło problem głodu i spowodowało, że zabija on więcej ludzi, w szczególności dzieci, niż sam koronawirus. Dlatego też od maja 2020 roku firma Dr. Jacob's dołączyła do akcji fundowania pełnowartościowych posiłków roślinnych osobom, w szczególności dzieciom, dotkniętym głodem.

OMG dzieciaki.jpg

Robimy to za pośrednictwem organizacji charytatywnych Food for Life Global i OM GUARANTEE ™, które zapewniają zdrowe posiłki potrzebującym na całym świecie. Organizacje te są również zaangażowane w sadzenie drzew, aby przeciwdziałać zmianom klimatycznym,  a także w ochronę zwierząt.

 

OM GUARANTEE ™ jest częścią feedOM ™ i jest stowarzyszona z Food for Life Global, międzynarodową organizacją, której misją jest: „Przynosić pokój i dobrobyt całemu światu dzięki zdrowym, roślinnym posiłkom przygotowywanym z miłością”. Celem feedOM ™ jest pomoc odpowiedzialnym społecznie i świadomym firmom i konsumentom w uczestnictwie we wzajemnie korzystnej, wymiernej pomocy humanitarnej mającej na celu położenie kresu głodowi dotykającym dzieci, znęcaniu się nad zwierzętami i wylesianiu.

Drzewko.jpg

Ty też pomagasz!

Na rzecz działań OM GUARANTEE ™ przeznaczamy część dochodu z wybranych produktów. Za każdym razem, gdy kupujesz dowolną Chi-Cafe, ReiChi Cafe lub Herbatę Chi, pomagasz nam zafundować jeden pełnowartościowy posiłek lub posadzenie drzewa.

Jak duża jest pomoc?

 

Informacje o ilości posiłków, które zostały ufundowane dzięki Twojej pomocy, znajdziesz na stronie feedOM ™: https://omguarantee.com/user/dr-jacobsmedical

drjacobs_patenkinder_nepal.jpg
OMG logo PL posiłek small.jpg
OMG logo PL drzewo small.jpg

Tym, co szczególnie cenimy w OM GUARANTEE ™, jest GWARANCJA DOBRYCH DZIAŁAŃ - łatwość, z jaką można zmierzyć udzieloną pomoc. Wiemy dokładnie, ile posiłków zostało ufundowane lub ile drzew zostało posadzone dzięki sprzedaży naszych produktów.

Food for Life_Testimonial_Nelson Mandela

„Kolejnym ważnym budulcem nowej demokracji jest miłość i dobra wola, jakie sobie okazujemy. To jest duch Masakhane, zbliżania się do siebie. To także duch dzisiejszego festiwalu organizowanego przez Food for Life ”.

 

- Nelson Mandela

Food for Life_Testimonial_Sir Paul McCar

„Food for Life Global jest międzynarodową organizacją charytatywną non-profit, która dostarcza żywność pochodzenia roślinnego w ponad 60 krajach na całym świecie dla niedożywionych ludzi; ludzi na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi. Zapewniają pomoc tam, gdzie jest taka potrzeba.”

 

- Sir Paul McCartney

OMG chłopiec.JPG

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością poniższych fundacji.

PAH.jpg
WOSP.jpg
Zdążyć.png
WWF.jpg
OMG logo PL posiłek small.jpg
Nyatri.jpg
DKMS.jpg
UNICEF.jpg
bottom of page