top of page

GranaProstan

ferment

suplement diety

zawartość netto: 500 ml

na 25-50 porcji

​​​​​​GranaProstan ferment to czysty koncentrat soku i miąższu

z owoców granatu, częściowo poddanych żywej fermentacji

za pomocą bakterii probiotycznych. Dzięki temu jest łagodny

dla żołądka i łatwoprzyswajalny. Produkt przyjazny cukrzykom.

Przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Ma także przyjemny, owocowo-korzenny smak.

 

Na jedną butelkę tego wyjątkowego koncentratu, zwanego często napojem witalności, zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu. Metoda wytwarzania próżniowego i żywej fermentacji pozwalają zachować maksymalną ilość bioaktywnych i łatwo przyswajalnych polifenoli. Dlatego koncentrat ten zawiera wszystko co najlepsze w granacie, który już od starożytności zwany jest „owocem życia”.

GranaProstan ferment Dr. Jacob’s zawiera 21 razy więcej antyoksydantów niż świeży sok z granatów i dużo razy więcej od znanych napojów o działaniu przeciwutleniającym.

GranaProstan 500 Słupki s.png

Tylko jedna łyżeczka 10 ml GranaProstanu zawiera tyle wysoce bioaktywnych antyutleniaczy co  butelka dobrego czerwonego wina lub 0,5 l zielonej herbaty (na wykresie porównano moc przeciwutleniającą 10 ml napojów).

GranaProstan 500 Wykresy sok GP.png

20 ml GranaProstanu zawiera o wiele mniej cukrów owocowych niż 250 ml świeżo wyciskanego soku z granatu i dwa razy więcej polifenoli. Jednakże, dzięki metodzie fermentacji bakteriami probiotycznymi, aż 740 mmol/l.

Ponad 200 badań naukowych w ostatnich latach potwierdziło pozytywny wpływ owoców granatu na zdrowie.

 

Zastosowanie: polecany dla układu krążenia, prostaty, zapobiega procesom starzenia się komórek, dla ogólnego wzmocnienia organizmu. 20 ml GranaProstanu zawiera ilość potasu wspomagającą prawidłowe ciśnienie krwi.

Zgodnie z opinią EFSA (Europejski Urząd ds Bezpieczeństwa Żywności) owoc granatu nie ma jak do tej pory żadnych udowodnionych naukowo właściwości i żadnego oddziaływania na zdrowie. Przestrzegając prawa polskiego, nie możemy więc pisać o faktycznym działaniu tego produktu oraz wszystkich korzyściach, jakie przynosi jego stosowanie. Jest tak pomimo tego, że korzystne działanie granatu znane jest od wieków, a jego działanie potwierdzone jest przez ponad 200 badań naukowych. Jak do tej pory EFSA odrzuca jednak wszelkie oświadczenia zdrowotne związane z granatem. Wszystko co możemy tu napisać to: „polifenole z granatu są cennym składnikiem żywności i mają zastosowanie w zabiegach regeneracyjnych”.

Dlatego, aby poznać rzeczywiste korzyści płynące z przyjmowania go zachęcamy, aby informacje z opisu produktu traktować jako punkt wyjścia do własnych poszukiwań w internecie i literaturze. Zachęcamy także do sprawdzenia oddziaływania naszych produktów na własnym organizmie.

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

– 10 ml rozpuszczone w 200 ml soku lub wody

– przy zwiększonym zapotrzebowaniu: dwa razy 10 ml.

Spożywać rozcieńczony w szklance wody lub soku godzinę przed lub 2 godziny po posiłku.

 

Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 7 tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii surowca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji aktywnych.

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

  

Składniki: koncentrat z soku i miąższu owoców granatu Punica granatum (95%, częściowo przefermentowany), koncentrat z owoców dzikiego bzu, mleczan potasu, naturalny aromat (ekstrakt waniliowy), stabilizator: pektyna cytrusowa, mieszanka przypraw (0,1%).

 

Przed użyciem wstrząsnąć.
Wyprodukowany i rozlewany w Niemczech.

 

​Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Ważna jest zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

GranaProstan 500 ml Dr Jacobs tabela.jpg

Zapoznaj się także z naszym nowym produktem Polifenum Forte!

 

Poza cechami GranaProstanu ma on dodatkowe składniki, które nadają mu nowe, ważne właściwości. Kliknij na zdjęcie.

 

A Bez-Vegan-G-L-S-C.png
bottom of page