top of page

GranaForte

suplement diety

koncentrat fermentowanego soku z granatu i czarnego bzu

 

bogaty w naturalne, bioaktywne polifenole

zawartość netto: 100 ml

na 17 porcji

​GranaForte to koncentrat soku i miąższu z owoców granatu (81%) i czarnego bzu (7,8%), częściowo poddanych żywej fermentacji za pomocą bakterii probiotycznych. 10% produktu stanowi prawoskrętny kwas mlekowy, który korzystnie wpływa na pH jelit i florę jelitową.

 

GranaForte to produkt silnie skoncentrowany, przeznaczony dla osób, które potrzebują przyjmować maksymalną dzienną porcję polifenoli (ok. 500 mg). Dzięki minimalnej zawartości cukrów jest bezpieczny dla cukrzyków.


Granat oraz czarny bez doskonale uzupełniają swoje działanie. Polifenole, zawarte w tych owocach, są jednymi z najsilniejszych naturalnych antyutleniaczy. Można je stosować w celu dbania o sprawność naczyń krwionośnych, w tym wieńcowych. Polifenole sprzyjają utrzymywaniu sprawności układu odpornościowego (wyraża się ona m.in. hamowaniem nadmiernych reakcji zapalnych).

Polifenole, jako jedne z najsilniejszych antyutleniaczy znacząco spowalniają procesy starzenia komórkowego, wzmagają witalność i mają wpływ na zapobieganie podnoszeniu się poziomu cholesterolu. Co więcej, są nawet zdolne obniżać poziom cholesterolu (LDL).

GranaForte to optymalny produkt dla tych wszystkich, którzy potrzebują maksymalnej dziennej porcji polifenoli!

 

 

Ponad 200 badań naukowych w ostatnich latach potwierdziło pozytywny wpływ owoców granatu na zdrowie.

 

 

GranaForte stosuje się:

Zgodnie z opinią EFSA (Europejski Urząd ds Bezpieczeństwa Żywności) owoc granatu nie ma żadnych właściwości oraz żadnego oddziaływania na zdrowie. Przestrzegając prawa polskiego, nie możemy więc pisać o faktycznym działaniu tego produktu oraz wszystkich korzyściach, jakie przynosi jego stosowanie. Jest tak pomimo tego, że korzystne działanie granatu znane jest od wieków, a jego działanie potwierdzone jest przez ponad 200 badań naukowych. Jak do tej pory EFSA odrzuca jednak wszelkie oświadczenia zdrowotne związane z granatem. Wszystko co możemy tu napisać to: „polifenole z granatu są cennym składnikiem żywności i mają zastosowanie w... zabiegach regeneracyjnych”.

 

Dlatego, aby poznać rzeczywiste korzyści płynące z przyjmowania go zachęcamy, aby informacje z opisu produktu traktować jako punkt wyjścia do własnych poszukiwań w internecie i literaturze. Zachęcamy także do sprawdzenia oddziaływania naszych produktów na własnym organizmie.

 

GranaForte mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Poza korzystnym wpływem na stan naczyń krwionośnych, w tym wieńcowych, można go stosować dla dbania o prostatę u panów, oraz przy bolesnych lub zbyt obfitych miesiączkach u pań.

Polecić go można dla profilaktyki wczesnej osobom po 45 roku życia.

Porcja 6,6 ml (2 miarki) GranaForte zawiera aż 500 mg bioaktywnych, łatwoprzyswajalnych polifenoli z granatu i czarnego bzu, w tym 250 mg punikalaginy alfa i beta. To tyle co w trzech butelkach wysokiej jakości czerwonego wina.

 

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 6,6 ml (2 łyżeczki) rozcieńczone w 250 ml soku owocowego lub wody (najsmaczniejsze w wodzie gazowanej).

Ze względu na zawartość kwasu mlekowego, spożywać wraz z posiłkiem. Nigdy nie spożywać nierozcieńczonego produktu. Osoby z nadwrażliwym żołądkiem nie powinny spożywać produktu na pusty żołądek.

 

 

 

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

 

Po otwarciu spożyć w ciągu 25 dni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Przechowywać z dala od promieni słonecznych. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii surowca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji aktywnych.

 

Składniki:

koncentrat* z owoców granatu 81% (częściowo przefermentowany), koncentrat* owoców dzikiego bzu (7,8%), kwas mlekowy (10%).

*stopień koncentracji 5:1

 

​Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety. Ważna jest zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

 

bottom of page