Kuracja Dr. Jacob'a

 

W jej skład wchodzą suplementy diety:

pH balans proszek lub tabletki i + koncentrat VitaColon 500ml.

 

Zestaw taki wystarcza na 25 dni Kuracji intensywnej

lub 50 dni Kuracji łagodnej.

 

Do zestawu dodajemy książkę o sposobie odżywiania

"Metoda Dr. Jacob'a".

Kuracja Dr. Jacob'a to produkty zawierające składniki dla odkwaszania, odchudzania, pobudzenia metabolizmu, w tym spalania tłuszczów (zarówno tkanki tłuszczowej podskórnej jak i otłuszczenia narządów), dla prawidłowej pracy, pH jelit i flory jelitowej, dla wątroby, oczyszczenia (detoks), nerwów i funkcji psychologicznych. 

 

Cele Kuracji Dr. Jacob'a:

 

  1. utrzymanie naturalnego pH jelit,

  2. utrzymanie prawidłowego metabolizmu komórkowego i neutralizację kwasów w komórkach,

  3. wzmocnienie i oczyszczenie wątroby, a poprzez to poprawę metabolizmu tłuszczów,

  4. wzmocnienie nerek i wspomożenie procesów oczyszczania organizmu.

 

Dobry metabolizm to dużo energii i mało niespalonego pokarmu powodującego tycie. Tym, co go skutecznie spowalnia, jest nadmiar kwasów w komórce. Nadmiar kwasów jest spowodowany brakiem minerałów zasadowych. Kwasy dodatkowo wypłukują te minerały. Ma to zły wpływ na kości, zęby, wygląd skóry, włosów oraz paznokci. Nic nie postarza tak jak kwasy. Okazuje się, że są one też przyczyną cellulitu. Dlatego też bez uzupełnienia minerałów zasadowych i eliminacji kwasów duszących metabolizm żadna dieta nie ma dużych szans na trwałe powodzenie. A to dlatego, że efektywność stosowanej diety nie do końca wynika z niej samej. W większości przypadków podstawą sukcesu jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowego metabolizmu. Zwykle nie da się tego osiągnąć bez zrobienia porządku z jelitami i uzupełnienia minerałów zasadowych. W przeciwnym razie pokarm jest trawiony tylko częściowo, daje mało energii i zalega jako tłuszcz, nawet jeśli stosujesz dobrą dietę.

 

Kwestię tę rozwiązuje zastosowanie Kuracji Dr. Jacob’a, która w skuteczny sposób wspomaga samoregulację metabolizmu i uskrzydla stosowaną dietę. Kuracja Dr. Jacob’a działa witalizująco i potęguje efekt stosowanej diety.

 

Rezultaty połączenia twojej diety i Kuracji mogą cię zaskoczyć. Większość osób już po niecałym miesiącu odczuwa przypływ energii (witalizacja jelit i wątroby) i widzi znaczną różnicę w wyglądzie skóry, włosów oraz paznokci – wyznaczników zdrowia. Kuracja jest naturalna, zdrowa i... to działa!

 

1 – naturalne pH jelit

pH (odczyn) zdrowych jelit jest lekko kwaśne. Takie pH jest dobre dla korzystnych bakterii jelitowych, które są niezwykle istotne dla prawidłowego trawienia i odporności. Bakterie te wytwarzają ważne dla zdrowia witaminy oraz utrzymują błony jelit w zdrowiu. Potrafią one neutralizować substancje toksyczne, w tym amoniak. pH jelit może być jednak zmienione na zasadowe. Powoduje to niewłaściwa dieta, niektóre kuracje lecznicze, odchudzające, większość preparatów odkwaszających. Zasadowe pH jelit znacząco osłabia dobre bakterie jelitowe i tworzy środowisko do bujnego rozwoju bakterii gnilnych i grzybów. Bakterie gnilne to źródło wielu różnych toksyn, a rozkładane przez nie białka powodują powstawanie dużych ilości trującego amoniaku. Takie toksyny bardzo obciążają wątrobę i nerki i są przyczyną znacznego spadku witalności.

 

2 – utrzymanie prawidłowego metabolizmu komórkowego oraz neutralizacja kwasów

Aby zachodziło dobre spalanie w komórkach potrzebne są minerały zasadowe: potas, wapń, magnez. Służą one do eliminacji kwasów powstających podczas przemiany materii. Jeżeli jest ich brak, kwasy nie mogą być usunięte, co zaczyna „przyduszać” metabolizm komórkowy. Powstaje mało energii, a dużo pokarmu pozostaje niespalone i w konsekwencji powoduje tycie.

 

Kwasy

– obciążają wątrobę i nerki

– powodują „przyduszanie” metabolizmu komórkowego

– wypłukują minerały istotne dla zdrowia kości i zębów oraz dla dobrego

  samopoczucia i wyglądu

– zatruwają organizm

– powodują powstawanie i zaostrzenie stanów zapalnych

– potęgują odczuwanie dolegliwości bólowych

 

 

W celu przywrócenia naturalnego pH jelit należy zastosować prebiotyczny* (prebiotyk – substancja odżywiająca bakterie jelitowe) prawoskrętny kwas mlekowy VitaColon. Zakwasza on delikatnie środowisko jelit, co powoduje szybkie wzmocnienie naturalnej flory bakteryjnej i osłabienie bakterii gnilnych i grzybów. VitaColon, odżywia oraz wzmacnia dobre bakterie jelitowe i ma korzystny wpływ na błonę śluzową jelit. Zdrowe, czyste jelita działają oraz wchłaniają znacznie lepiej. Eliminują skutecznie toksyny z pożywienia,co odciąża wątrobę i nerki. Przynosi to wzrost energii życiowej, rewitalizację i poprawę samopoczucia.

 

Uzupełnienie minerałów zasadowych daje komórkom możliwość neutralizacji kwasów. Komórka w końcu może „odetchnąć” i zacząć pracować normalnie. Znowu prawidłowo spala pokarm, z którego powstaje dużo energii i mało produktów przemiany materii.

 

Aby szybko przywrócić równowagę minerałów należy zastosować pH balans – działające zasadowo cytryniany. Niezwykle ważną cechą cytrynianów jest to, że nie powodują one zmiany pH jelit. W przeciwieństwie do innych składników działają zasadowo nie w jelitach, lecz dopiero w komórce. Biorą także udział w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu (zawierają minerały zasadowe: magnez, wapń, potas, cynk). pH balans występuje też w tabletkach, ale to proszek zawiera więcej cytrynianów.

 

Kuracja w praktyce

Niezależnie od tego, czy stosujesz Kurację dla wspomożenia odchudzania czy dla oczyszczania i witalizacji, zastosuj swoją sprawdzoną dietę i dołącz do niej picie napoju prebiotyczno-zasadowego. 

 

Jeżeli nie wiesz jaką dietę zastosować, polecamy zrównoważony i nie wymagający większych wyrzeczeń sposób odżywiania proponowany w Metodzie Dr. Jacob'a - link do broszury znajdziesz na końcu tekstu.

 

 

Kurację możesz zastosować jako intensywną lub łagodną (utrzymującą)

 

Kurację intensywną stosuje się gdy występuje potrzeba szybszego efektu (odchudzanie, przywracanie prawidłowych funkcji jelit, oczyszczanie, witalizacja wątroby i nerek). W wielu przypadkach zaleca się przeprowadzanie jej co kwartał.

 

Kuracja intensywna: rano i wieczorem przed posiłkiem 4 tabletki pH balans popite min 200 ml niesłodzonego soku z rozpuszczonymi 10 ml VitaColonu.

 

Kuracja łagodna może być stosowana nawet ciągle, jest ona także ważna przy utrzymywaniu efektów odchudzania, dla osób na diecie wysokobiałkowej, ciężko pracujących fizycznie i umysłowo, zestresowanych.

 

Kuracja łagodna: raz dziennie przed posiłkiem (najlepiej rano) 4 tabletki pH balans popite min 200 ml niesłodzonego soku z rozpuszczonymi 10 ml VitaColonu.

 

 

Czas trwania kuracji

 

Czas trwania i rodzaj kuracji każdy dobiera według własnych, indywidualnych potrzeb. Produkty stosowane w Kuracji są naturalne oraz bezpieczne. Polecane są nie tylko podczas Kuracji, ale jako stałe uzupełnienie diety.

 

Jeżeli odżywiasz się zdrowo, po prostu włącz do diety prebiotyczny napój zasadowy:

– pierwszy miesiąc kuracja intensywna

– 2 - 4 miesiące kuracja podtrzymująca

 

Jeżeli chcesz by twoje jelita pracowały dobrze, brak ci energii, masz nadwagę, źle się odżywiasz:

– pierwsze 2 miesiące kuracja intensywna

– 2 - 4 miesiące kuracja podtrzymująca

 

Jeżeli jesteś na diecie wysokobiałkowej (źródło dużej ilości kwasów):

– stosuj kurację intensywną przez cały okres trwania diety

 

Prebiotyczny napój zasadowy można na stałe włączyć do swojej diety. Przyniesie on korzyść jelitom, uzupełni minerały zasadowe ważne dla zdrowia, dobrej kondycji kości, zębów, włosów i paznokci, a także dla witalności oraz dobrego wyglądu.

 

Prebiotyczny napój zasadowy jest polecany szczególnie osobom:

 

  • źle odżywiającym się

  • ciężko pracującym

  • zestresowanym

  • osobom starszym

  • stosującym diety

 

Dodatkową zaletą Kuracji Dr. Jacob’a jest szybka remineralizacja organizmu za pomocą pH balans – produktu zawierającego magnez, potas i wapń w formie łatwoprzyswajalnych cytrynianów.

 

 

Przeciwwskazania do stosowania Kuracji Dr. Jacob'a

 

Kuracji nie stosować przy: alkalozie, hiperglikemii (nadmiar potasu), niewydolności nerek, nietolerancji fruktozy.

W przypadku wystąpienia gazów przyjmować mniejszą porcję VitaColon i stopniowo ją zwiększać.

 

Chcesz zastosować Kurację w celu odchudzania?

 

Zapoznaj się z listem Pani Barbary, broszurą Metoda Dr. Jacob'a oraz produktem AminoBase (kliknij na odpowiedni obrazek). 

 

Szczegółowy opis składników Kuracji Dr. Jacob'a (kliknij na dany produkt).

pH balans proszek zasadowy Dr Jacobs 1.j

Dołącz do nas na:

  • Wix Facebook page

Dr. Jacob's Poland

ul. Kasprzaka 7 / U 1

01-211 Warszawa

Tel.: 22 490 94 30
 

Biuro i sklep firmowy czynne:

pon. - pt. w godz. 9.00 - 16.00

e-mail: biuro@drjacobs.pl  

Mapa dojazdu.

 

NIP 522 165 58 31  

Regon 012745096 

Współpraca handlowa

Test Zdrowia Dr. Jacob's

 

Strony internetowe: 

www.DrJacobs.pl   

www.sklep.DrJacobs.pl

www.ChiCafe.pl

Firma Dr. Jacob's Poland

jest bezpośrednim przedstawicielem

Dr. Jacob's Medical GmbH, Niemcy.

 

© 2015-2019 Dr. Jacob's Poland 

 

Katalog produktów

 

A_Katalog_2019_02_okładka_150x213.jpg

The products'

catalogue